Pielęgniarka/Pielęgniarz – Niemcy

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 2800-3500 EURO

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ – W PRYWATNYM DOMU OPIEKI- NIEMCY (wszystkie landy)

PRACA STAŁA W OPARCIU O NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ, BEZ POŚREDNICTWA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Planowanie, koordynowanie, dokumentowanie i zapisywanie dokumentacji związanej z opieką nad chorym,
• Czynności pielęgnacyjne dla osób wymagających opieki,
• Podawanie podstawowych środków leczniczych,
• Organizowanie i zarządzanie czasem,
• Doradzanie i wsparcie dla pacjentów i ich rodzin
WYMAGANIA:
• Wykształcenia: wyższe – Pielęgniarstwo
• Języki :niemiecki, w mowie – B2 – średnio zaawansowany, w piśmie – B2 – średnio zaawansowany
• Doświadczenie zawodowe – 1 rok,
• Dobry stan zdrowia; niezależność, niezawodność i elastyczność
• Empatia
• Gotowość do pracy stałej w Niemczech

FIRMA OFERUJE:

• Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę na niemieckich zasadach,
• 6 miesięczny okres próbny,
• Zakwaterowanie (częściowo płatne),
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe ( 2800 -3500 euro brutto) + dodatki funkcyjne, nadgodziny, dodatki za pracę w dni świąteczne etc.,
• Doskonałe warunki pobytu,
• Zatrudnienie od zaraz.

Miejsce pracy:

Opiekunki 365 sp. z o. o.
Niemcy, -
Niemcy