Pielęgniarka/Pielęgniarz – Berno

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka | Pielęgniarz ginekologia, urologia, ortopedia
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6000 CHF + dodatki

Szpital w Salem zajmuje się przede wszystkim medycyną układu mięśniowo-szkieletowego, chirurgią kręgosłupa oraz ginekologią i położnictwem. W ramach modelu „Freizeit Plus” osobom pracującym w pełnym wymiarze godzin szpital oferuje możliwość skorzystania z siedmiotygodniowego urlopu oraz czterech dodatkowych dni wolnych.

Aktualnie Szpital Salem w Bern prowadzi rekrutację na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza na oddziały: ginekologii, urologii, ortopedii.

O Carenea:
Jesteśmy pierwszą w Polsce szwajcarską firmą prowadzącą rekrutację i relokację pracowników medycznych na zlecenie klinik i szpitali w Szwajcarii. Dzięki nam wykwalifikowany personel medyczny zyskuje szansę na awans zawodowy i bezpieczną relokację do Szwajcarii – najlepszego kraju do życia i pracy wg wielu rankingów. Realizujemy unikatowy program Academia Carenea, akredytowany przez naszych partnerów, prywatne i publiczne kliniki w Szwajcarii. W ramach Akademii Carenea gwarantujemy nostryfikację dyplomu oraz przygotowanie językowe i kulturowe do życia w Szwajcarii. Dodatkowo zapewniamy opiekę relokacyjną zarówno w Polsce, jak i na miejscu w Szwajcarii.

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 6000 CHF brutto + dodatki
• umowę o pracę bezpośrednio ze Szpitalem Salem w Bernie
• nostryfikację dyplomu
• pracę w tandemie z doświadczoną pielęgniarką/pielęgniarzem
• opiekę i pomoc konsultanta CARENEA w relokacji w Szwajcarii
• możliwość podjęcia dalszego kształcenia, w tym specjalizacji sfinansowanej przez pracodawcę
• szkolenia realizowane cotygodniowo w ramach godzin pracy

Zakres zadań:
• opieka nad Pacjentami (liczba pacjentów pod opieką 5 – 7)
• samodzielna realizacja zaleceń lekarskich i udział w działaniach profilaktycznych, diagnostycznych i terapeutycznych
• opieka nad stażystami i studentami podczas programów kształcenia pielęgniarek i pielęgniarzy (po okresie wdrożeniowym)
• aktywny udział w projektach oraz wsparcie przełożonego i całego zespołu dla zapewnienia wysokiego poziomu jakości opieki

Wymagane wykształcenie i doświadczenie:
• wykształcenie pielęgniarskie – minimum licencjat
• od roku do dwóch lat doświadczenia zawodowego jako pielęgniarka w szpitalu

Dodatkowe umiejętności i wiedza:
• dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (certyfikat B2)
• samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji i interwencji medycznych
• elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolności organizacyjnie
• znajomość obsługi komputera
• wysoki poziom kompetencji społecznych i silnego poczucia empatii
• umiejętność pracy w zespole i predyspozycji do kierowania zespołem

Dlaczego warto aplikować z Carenea?
◦ Nasi Kandydaci pracują na tych samych warunkach co lokalny personel medyczny
◦ Mają zapewnioną nostryfikację dyplomu przez Szwajcarski Czerwony Krzyż
◦ Przed wyjazdem uczestniczą w bezpłatnym szkoleniu językowym i kulturowym
◦ Wszystkich Kandydatów przygotowujemy do egzaminu z języka niemieckiego Zertifikat B2 we współpracy ze szkołą językową Berlitz i pokrywamy jego koszt
◦ W Szwajcarii nasi Kandydaci i ich rodziny są objęci opieką konsultanta ds. relokacji
◦ Carenea nie pobiera od Kandydatów ŻADNYCH OPŁAT za udział w rekrutacji i szkoleniu

Miejsce pracy:

Szpital Salem I Berno, Szwajcaria
Berno, -
Szwajcaria