Pielęgniarka/Pielęgniarz – Tomaszów Lubelski

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Technik Analityki Medycznej/Ratownik Medyczny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5350-6400 (pełny etat)

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych – działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta Multisport, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie);
  • Możliwość dopasowania czasu pracy do innych zajęć;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: ul. Petera 1.

Zachęcamy do aplikowania bezpośrednio przez poniższy link:

Miejsce pracy:

Synevo Sp. z o.o.
Petera 1
Tomaszów Lubelski, 22-600