Pielęgniarka/Pielęgniarz – Toruń

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Położna/Technik analityki/Ratownik Medyczny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: -

Opis pracy:

Opis stanowiska:

Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
Znajomość procedur medycznych;
Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
Dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie);
Doskonałą atmosferę każdego dnia.

Miejsce pracy:

Synevo Sp.z.o.o
Toruń, 87-100