Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Endoskopowa/ Pielęgniarz Endoskopowy - Szpital Medicover
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do negocjacji

Opis pracy:

Twoje zadania:

  • asystowanie przy badaniach i zabiegach endoskopowych,
  • sprawowanie kompleksowej i profesjonalnej opieki nad pacjentem przed i po endoskopiach,
  • utrzymanie pracowni w ciągłej gotowości do badań,
  • dbałość o sprzęt i aparaturę w pracowni endoskopii,
  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

Nasze wymagania:

  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie endoskopii dla pielęgniarek,
  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku pielęgniarki endoskopowej,
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik, 12- godzinny system pracy,
  • umowę o pracę bądź współpraca w formie kontraktu gospodarczegoumowy zlecenie,
  • jasna ścieżkę rozwoju,
  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług na dedykowanym oddziale (w przypadku umowy o pracę),
  • organizacja pracy wspierana przez opiekunów medycznych,
  • szkolenia pozamedyczne: komunikacja, standardy obsługi pacjenta,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej (w przypadku umowy o pracę),
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Miejsce pracy:

Medicover Sp. z o.o.
al. Rzeczypospolitej 5
Warszawa, 02-972