Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: pielęgniarka anestezjologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Szpital Urologiczny Mazovia w Warszawie zatrudni PIELĘGNIARKĘ ANESTEZJOLOGICZNĄ

Oczekiwania:

-ukończony kurs specjalistyczny z zakresu anestezjologii,

-dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,

-umiejętność indywidualnego podejścia do Pacjenta,

-odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

-mile widziane doświadczenie.

Zakres zadań:

-przygotowanie Pacjenta do zabiegów i opieka nad nim po zabiegach,

-czynny udział w zabiegach operacyjnych,

-zapewnienie kompleksowej opieki pielęgniarskiej,

Oferujemy:

-indywidualnie dopasowaną formę i atrakcyjne warunki zatrudnienia, jesteśmy w stanie zaoferować zarówno umowę o pracę na pełny etat jak i umowę zlecenie na mniejszy wymiar

-zatrudnienie w zespole zaangażowanych, pełnych pasji osób,

-udział w ciekawych, rozwojowych projektach,

Osoby zainteresowane pracą w Szpitalu Mazovia prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: anestezjologia(małpa)szpitalmazovia.pl wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska: PIELĘGNIARKA. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000”.

Miejsce pracy:

PW JUMO Sp. z o. o.
Al. Komisji Edukacji Narodowej
Warszawa, 02-797