Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5500-6000zł/msc

Opis pracy:

Opis stanowiska:

Placówka medyczna w centrum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko Pielęgniarz/Pielęgniarka do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

·praca w gabinecie zabiegowym

·przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich

·realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami

·przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta

·przygotowywanie gabinetów do pracy

·współpraca z pozostałym personelem

Wymagania:

·wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

·aktualne prawo wykonywania zawodu;

·ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego lub środowiskowego lub środowiskowo-rodzinnego lub opieki długoterminowej lub środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii, mile widziane wykonywania badania audiometrycznego, kurs pielęgniarki medycyny pracy;

·orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

·dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Mile widziane:

·doświadczenie na podobnym stanowisku

·obsługa programu KS-Somed

·znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·pracę w centrum Warszawy

·praca w systemie zmianowym

·pełny wymiar godzin pracy

·pracę w miłym i kreatywnym zespole

umowę o pracę po okresie próbnym

·wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji 5500-6000 zł. brutto

Swoje CV prosimy kierować na maila.
Telefon kontaktowy: 502457803

Jeśli przesyłasz nam dokumenty załącz klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Miejsce pracy:

„Centrum Medyczne CenterMed Warszawa” Sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 10A
Warszawa, 00-631 Warszawa