Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: pielęgniarka operacyjna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: do negocjacji

CSK MSWiA w Warszawie zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy w nowoczesnym wieloprofilowy Bloku Operacyjnym Chirurgii Małoinwazyjnej.

Wymagania :

  • wykształcenie z zakresu pielęgniarstwa minimum licencjackie (preferowane magisterskie),
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • specjalizacja w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego lub ukończony kurs kwalifikacyjny,
  • doświadczenie z zakresu chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii, dodatkowe kursy doszkalające będą dodatkowymi atutami.

Zakres zadań

  • realizacja zadań pielęgniarki/rza operacyjnej/go zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • instrumentowanie po przeszkoleniu do zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, urologii, chirurgii robotycznej, kardiochirurgii.

Oferta :

  • Bloki Operacyjne Chirurgii Małoinwazyjnej są wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę medyczną między innymi w wysokiej klasy mikroskop oraz neuronawigację wykorzystywane do operacji z zakresu neurochirurgii, robot DaVincii (generacja XI), nowoczesny angiograf, endoskopowy sprzęt urologiczny (laser, giętkie ureterorenoskopy),
  • oferujemy możliwość poznania i zdobycia doświadczenia z zakresu prestiżowych dziedzin pielęgniarstwa operacyjnego: chirurgia naczyniowa, neurochirurgia, urologia endoskopowa, chirurgia, kardiochirurgia i ginekologia robotyczna, współpracy z wybitnymi specjalistami,

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Miejsce pracy:

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie
ul. Wołoska 137
Warszawa, 02-507