Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6500-7000

Opis pracy:

Twój zakres obowiązków:
• praca w gabinecie zabiegowym
• praca w szkole
• praca w środowisku w domu pacjenta
• przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich
• realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami
• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
• przygotowywanie gabinetów do pracy
• współpraca z personelem
Nasze wymagania:
• wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego lub środowiskowego lub środowiskowo-rodzinnego lub opieki długoterminowej lub w ochronie zdrowia pracujących lub środowiska nauczania i wychowania lub zachowawczego lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej
• ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG.
• orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
• dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
To oferujemy:
• pracę w centrum Warszawy
• praca w systemie zmianowym
• pracę w miłym i kreatywnym zespole
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście
ul. E. Ciołka 11
Warszawa, 01-445