Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 4500-7000

Pielęgniarka do nowej kliniki medycznej / medycyny estetycznej w Warszawie.
– Wymiar pracy: wymagany pełen etat
– Typ umowy : preferowana umowa o pracę
– Lokalizacja: Warszawa/Wilanów

Zakres obowiązków:
• głównie asysta podczas zabiegu przeszczepu włosów,
• wykonywanie iniekcji,
• podawanie krwi, środków krwiopochodnych
• zmiana opatrunków
• asystowanie lekarzowi przy przeprowadzanych zabiegach
• odpowiedzialność za stan zdrowia pacjenta
• wykonywanie podstawowych pomiarów ( temperatura, ciśnienie, tętno)

Wymagania:
• Ukończone min studia licencjackie na kierunku pielęgniarskim
• Czynne prawo wykonywania zawodu
• Punktualność, odpowiedzialność, sumienność
• Samodzielność, dobra organizacja pracy
Warunki wynagrodzenia:
• 4 000 /7 500 zł netto wynagrodzenie podstawowe + prowizja
• Praca w młodym, zaangażowanym zespole
• Stabilizacja zatrudnienia
• Szkolenia i rozwój

Miejsce pracy:

HairMed sp. z o.o.
Marconich 3
Warszawa, 02-954