Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarz / Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5 500–6 000 zł

Opis pracy:

Zakres obowiązków:
• praca w gabinecie zabiegowym
• przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich
• realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami
• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
• przygotowywanie gabinetów do pracy
• współpraca z personelem

Nasze wymagania:
• wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii, mile widziane wykonywania badania audiometrycznego, kurs pielęgniarki medycyny pracy
• orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
• dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• obsługa programu KS-Somed
• znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• pracę w centrum Warszawy
• praca w systemie zmianowym
• pełny wymiar godzin pracy
• pracę w miłym i kreatywnym zespole
• umowę o pracę po okresie próbnym
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji

Miejsce pracy:

„Centrum Medyczne CenterMed Warszawa” Sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 10A
Warszawa, 00-631 Warszawa