Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Nazwa stanowiska: ielęgniarka /pielęgniarz w Klinice Chorób Wewnętrznych w Pracowni Diagnostyki Układu Krążenia
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 4350

Opis pracy:

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka /pielęgniarz w Klinice Chorób Wewnętrznych w Pracowni Diagnostyki Układu Krążenia.

Najważniejsze zadania:
– wykonywanie badań diagnostycznych w Pracowni Diagnostyki Układu Krążenia i w Gabinecie EKG, w tym: badań wysiłkowych, EKG, Holter, ABP osobom badanym z Kliniki Chorób Wewnętrznych, Polikliniki oraz Ośrodka Badań Orzeczniczych Lotniczo-Lekarskich i Medycyny Pracy,
– realizowanie kompleksowych świadczeń pielęgniarskich zgodnie z aktualną wiedzą i kwalifikacjami,
– planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej stosownie do stanu zdrowia pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami postępowania,
– prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Oczekujemy:
– wykształcenia w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza,
– aktualne prawo wykonywania zawodu,
– pożądane praktyczne doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych w Pracowni Diagnostyki Układu Krążenia i w Gabinecie EKG, w tym: badań wysiłkowych, EKG, Holter, ABP,
– mile widziane kursy specjalistyczne, kwalifikacyjne lub specjalizacja mająca zastosowanie w zawodzie pielęgniarka/pielęgniarz.

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę w szpitalu o ugruntowanej pozycji na rynku,
– pracę na część etatu lub cały etat
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
– miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV na adres: [email protected] podając w tytule:

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, ul. Krasińskiego 54/56, 01-755 Warszawa moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.”
Informujemy, że po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

WIML zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Miejsce pracy:

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
ul. Krasińskiego 54/56
Warszawa, 01-755