Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka do poradni dla dzieci
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 60zł / h

Nowo otwarta Lecznica POZ poszukuje do pracy dwóch pielęgniarek.
Poszukujemy pielęgniarek do gabinetu zabiegowego oraz pielęgniarki do poradni dla dzieci.

Opis stanowiska:
• Obsługa Pacjentów w poradni dla dzieci oraz w gabinecie zabiegowym
• Wykonywanie czynności pielęgniarskich
• Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
• Znajomość procedur medycznych;
• Umiejętność obsługi komputera;

Oferujemy:
• nowe, kompleksowo wyposażone stanowisko pracy – możliwość urządzenia gabinetu pod swoje potrzeby
• ciekawą pracę w niedużym zespole;
• możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie/ kontrakt;

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected]
więcej informacji pod nr telefonu : 501190887
Zapraszamy !

Miejsce pracy:

Lecznica "Gocław"
ul Afrykańska7a
Warszawa, 03-966