Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 70-80 zł /h brutto

Centrum Medyczne MedGen w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi

Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny harmonogram pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: [email protected]  z dopisaniem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Miejsce pracy:

Medgen Kamila Czerska i Wspólnocy
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
Warszawa, 02-954