Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 70 zł za godzinę

Opis pracy:

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– przeprowadzanie badań na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, obecność środków odurzających oraz substancji psychotropowych
– dbałość o powierzony sprzęt
– tworzenie raportów z przeprowadzonych badań
– współpraca z działami firmy w celu skutecznego przeprowadzenia badań

WYMAGANIA:
– wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo) oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2
– elastyczność
– dobra organizacja pracy własnej
– praca w różnych lokalizacjach w tym: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław
– gotowość do wyjazdów poza terytorium Polski
– prawo jazdy kategorii B
– paszport ważny minimum 6 miesięcy
– dyspozycyjność (praca o różnych porach, także w godzinach nocnych)
– zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

Miejsce pracy:

Enter Air Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 74
Warszawa, 02-146