Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/ Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 45 - 55 zł

Opis pracy:

Zakres obowiązków:
-pobieranie i oznakowanie materiału biologicznego do badań, zgodnie z ustalonym procesem,
-pobieranie krwi i wymazów (z cewki moczowej, jamy ustnej, odbytu, oka, ucha, gardła),
-wykonywanie szczepień ochronnych,
-asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych.

Nasze wymagania:
-uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki/rza,
-uprawnienia do wykonywania szczepień ochronnych,
-silnej orientacji na Klienta / Pacjenta,
-wysokiej kultury osobistej oraz profesjonalizmu w działaniu,
-dobrej organizacji pracy i punktualności.
-w czasie pracy obowiązuje zakaz palenia papierosów.

Oferujemy:
-miłą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole,
-elastyczne godziny pracy,
-szkolenia podnoszące kompetencje pracowników,
-wynagrodzenie zależne od formy zatrudnienia.

Miejsce pracy:

MediS-Express Sp. z o.o.
Chmielna 4
Warszawa, 00-020