Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 8000-9000 zł

Opis pracy:

Poszukujemy pielęgniarki lub pielęgniarza w pełnym wymiarze godzin (1 etat). Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku szybko rozwijającej się kliniki, położonej blisko centrum Warszawy, z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską (metro, tramwaj, autobus) i kolejową (250m od dworca Warszawa Gdańska). Nasza klinika świadczy wielospecjalistyczne usługi dla pacjentów z głównym ukierunkowaniem na laryngologię, okulistykę i gastroenterologię wraz z badaniami endoskopowymi przewodu pokarmowego. Centrum Zdrowia MDM jest znaczącej wielości i ambulatorium dla pacjentów z chorobami zapalnymi jelit i chorobami uszu, nosa i zatok przynosowych, a także jednym z największych ośrodków badawczych w Polsce. Obecnie powadzimy równolegle około 50 badań klinicznych w różnych wskazaniach terapeutycznych.

Charakter pracy: ambulatorium dla pacjentów dorosłych i dzieci z częścią zabiegową. Znaczna ilość czasu poświęcona będzie prowadzeniu badań klinicznych. Czas pracy pomiędzy 08:00 a 22:00 od poniedziałku do soboty, do indywidualnego ustalenia z pracodawcą i pozostałymi członkami zespołu pielęgniarskiego.

Wymagania: wykształcenie pielęgniarskie, podstawowa znajomość języka angielskiego. Prosimy o przesłanie życiorysów opatrzonych klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Miejsce pracy:

Centrum Zdrowia MDM
ul. Inflancka 4A
Warszawa, 00-189
Polska

Dodatkowe informacje:

Oferta archiwalna. Ogłoszenie nie jest już aktualne.