Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka szkolna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6500

Przychodnia zatrudni pielęgniarkę do gabinetu medycyny szkolnej od 02.01. 2024 r.

Gabinety medycyny szkolnej zlokalizowane są w szkołach podstawowych i średnich.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV zawierające klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji przez Zakład Medyczny „KAAR-MED” Outsourcing Sp. z o.o.Sp.K., z siedzibą ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10/23, 02-362 Warszawa

Zakres obowiązków:

  • praca w gabinecie profilaktyki i pomocy przedlekarskiej w szkole podstawowej lub szkole średniej,
  • udzielanie porad ambulatoryjnych,
  • wykonywanie testów przesiewowych oraz profilaktyki fluorkowej,
  • realizacja programów promocji zdrowia,
  • edukacja zdrowotna.

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów na kierunku pielęgniarstwo,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • kurs kwalifikacyjny pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania (nie jest to warunek konieczny),
  • doświadczenie w zawodzie pielęgniarki,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy z dziećmi,
  • empatia,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy możliwość zatrudnienia zarówno w ramach umowy o pracę, jak i umowy zlecenia oraz B2B.

Miejsce pracy:

Zakład Medyczny "KAAR-MED" sp. z o. o.
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 10/24
Warszawa, 02-362

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Juliya Khachatryan
Telefon: +48530066040
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://kaarmed.pl/