Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 5900 - 8100

imed Centrum Medyczne Mokotów podejmie współpracę z pielęgniarką/ pielęgniarzem.

Oferujemy pracę w nowoczesnej przychodni, razem ze zmotywowanym i zgranym zespołem.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich oraz pobieranie krwi
  • Wykonywanie iniekcji
  • Kwalifikacja do i wykonywanie szczepień ochronnych – w sezonie grypowym
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Odpowiadanie na zapytania kierowane przez pracowników rejestracji

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Dyspozycyjność
  • Uprzejmość, samodzielność, komunikatywność
  • Chęć nauki i rozwoju

Warunki:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) umowa kontraktowa

Praca w wymiarze 37h 55min/ 40h tygodniowo – praca poniedziałek – piątek, w godzinach 8-18 lub w niepełnym wymiarze czasu.

Proszę o kontakt e-mail – CV lub numer tel.

Miejsce pracy:

Kimed Centrum Medyczne Mokotów
Ludowa 2
Warszawa, 00-780

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Martyna Ragus
Telefon: 228407217
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://kimed.pl/