Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pilęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6600 - 8000 zł brutto

Centrum Medyczne Mokotów znajdujące się w Warszawie, przy ul. Ludowej 6 podejmie współpracę z pielęgniarką/ pielęgniarzem do pracy w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla osób dorosłych. Praca w wymiarze 40h tygodniowo ale rozważymy również inne propozycje. Poradnia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-18.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich oraz pobieranie krwi
  • Kwalifikacja i wykonywanie szczepień
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Uprzejmość, samodzielność, komunikatywność
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Mile widziany ukończony kurs szczepień oraz EKG.

Warunki:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub umowy kontraktowej. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Zapraszamy.

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne Mokotów
Ludowa 6
Warszawa, 00-780

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Maria Odolak
Telefon: 519839834
E- kontaktowy: [email protected]