Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna - pełen etat
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 4500-6800

Opis pracy:

Poszukujemy osoby na stanowisko położnej.
Zapraszamy do aplikowania osoby:
– ambitne, chętne na poszerzanie wiedzy i zdobycia doświadczenia,
– posiadające przynajmniej licencjat z położnictwa, umiejętność pobierania krwi,
– dyspozycyjne,
– posiadają umiejętność sprawnej obsługi komputera.
Opis stanowiska:
– współpraca z lekarzami ginekologami (asysta do zabiegów, praca z dokumentacją medyczną),
– pobieranie krwi, nadzór nad procesem badań laboratoryjnych,
– praca w rejestracji przychodni medycznej.

Praca w systemie zmianowym w godzinach: 7-15 lub 14.30-22, soboty 8-16.
Praca na równoważność pełnego etatu.
Po okresie próbnym możliwość umowy o pracę.
Oferujemy:
– możliwość nauki i rozwoju zawodowego,
– elastyczne godziny pracy,
– dobrą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Miejsce pracy:

Sonofem Centrum Medyczne
ul. Ateńska 10
Warszawa, 03-978