Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka - Klinika
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Renomowana Klinika Dermatologii Estetycznej Melitus poszukuje osoby na stanowisko pielęgniarki. Działamy od ponad 20 lat i cały czas się rozwijamy. Nasz sukces zawdzięczamy doskonałemu zespołowi lekarzy oraz personelowi pracującemu w naszej Klinice. Wszyscy nasi pracownicy są z nami bardzo długo, teraz również liczymy na to, że znajdziemy osobę, która dzięki swojej pracy będzie przyczyniać się do rozwoju naszej Kliniki.

OPIS STANOWISKA:

Przygotowywanie gabinetów lekarskich do świadczenia usług medycznych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych.

Wykonywanie podstawowych świadczeń pielęgniarskich.

Asystowanie i pomoc lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej.

Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej oraz ewidencyjnej stanu środków medycznych ( w tym  również zamówienia środków medycznych do Kliniki)

OCZEKUJEMY :

Wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu.

Chęci do pracy w zespole w jednej ze znanych Klinik Dermatologii estetycznej.

Pogodny charakter, orientacja na Pacjenta, empatia, kultura osobista oraz dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia szkolenia i rozwój pracę w miłej atmosferze z doświadczonym zespołem. Praca od poniedziałku do piątku, 8h dziennie w systemie zmianowym.

Jeśli jesteś zainteresowana zapraszamy do kontaktu.

Wyślij do nas swoje CV.

Miejsce pracy:

Klinika Melitus
Słowackiego 12
Warszawa, 01-627