Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Szkolna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do ustalenia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej,
specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Pielęgniarka Szkolna
Miejsce pracy: Centrum Medyczne w Warszawie

Zakres obowiązków
• planowanie i realizacja zabiegów pielęgnacyjnych wynikających z potrzeb Pacjenta
• wykonywanie pomiarów parametrów życiowych i ocena stanu Pacjenta wg dostępnych metod, skal ocen, bilansów
• edukacja Pacjenta i jego rodziny
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej

Wymagania
• wykształcenie wyższe medyczne
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• ukończona specjalizacja Pielęgniarki Szkolnej
• odbyty kurs ze szczepień ochronnych
• odbyty kurs z resuscytacji krążeniowo-oddechowej
• umiejętność obsługi komputera

Oferujemy
• indywidulanie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia/współpracy
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pakiet szkoleń wprowadzających
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
• przyjazną atmosferę w zespole

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
Aleja Niepodległości 107/109
Warszawa, 02-626