Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka-Klinika
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Klinika Viva-Derm poszukuje osoby na stanowisko pielęgniarki. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia w profesjonalnym zespole z którym współpracujemy od lat. Praca w systemie zmianowym z możliwością dostosowywania godzin pracy.

Opis stanowiska:

Przygotowanie gabinetów do świadczenia usług medycznych

Asystowanie przy wykonywaniu zabiegów medycznych , prowadzenie niezbędnej dokumentacji, wykonywanie podstawowych świadczeń pielęgniarskich

Wymagane:

Wykształcenie pielęgniarskie, doświadczenie, aktualne prawo wykonywania zawodu, wysoka kultura osobista, komunikatywność, empatia

Oferujemy:

Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, szkolenia i rozwój

Miejsce pracy:

Viva-Derm Sp. Z O.O.Sp.K.
Puławska 403
Warszawa, 02-801