Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wejherowo

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6000 brutto

LEBO recruitment – łowcy doskonali – dla swojego Klienta REZYDENCJI SENIORA szuka odpowiednich kandydatów na stanowisko :

Wynagrodzenie w zależności od stażu pracy powyżej rynkowego ( możliwość indywidualnych ustaleń ). Proponowane na umowę o pracę 5 000 brutto plus premia 600 brutto po okresie próbnym podwyżka. Umowa zlecenie początek 35 netto/1h -37 netto /1h

Obowiązki:

świadczenie opieki pielęgniarskiej osobom starszym

podejmowanie współpracy z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym podczas świadczenia usług z zakresu opieki medycznej nad osobą starszą, chorą i niesamodzielną

rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych osoby starszej, chorej i niesamodzielnej w różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku

Wymagania:

prawo do wykonywania zawodu

posiadanie min. doświadczenia na podobnym stanowisku lub kwalifikacje potwierdzone dyplomem ukończenia szkoły kierunkowej

wysokie poczucie empatii dla osób starszych i schorowanych

umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

umowę zlecenie lub umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

dynamiczną pracę

możliwości rozwoju w ramach funkcjonującego systemu szkoleń

Konieczne

– prawo do wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

LEBO recruitment
ul. Przemysłowa 7A, 36
Wejherowo, 84-200