Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Nazwa stanowiska: Kierownik Działu Pielęgniarskiego - Wrocław\Fabryczna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: Miesięczne

Rekrutacja do Centrum Medyczne LUX MED przy ul. Fabrycznej 6 we Wrocławiu.

Oferujemy:

pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
wolne niedziele i święta;
duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
niezbędne narzędzia do pracy;
dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
miłą i przyjazną atmosferę.
Oczekiwania:

wykształcenie min. licencjackie wraz z tytułem specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, bądź organizacji i zarzadzania – preferowane wyższe magisterskie w zakresie pielęgniarstwa lub położnictwa,
co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie na stanowisku kierowniczym;
dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Główne zadania:

zarządzanie personelem pielęgniarskim, odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu;
rekrutacja i szkolenie pracowników/ współpracowników, nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń medycznych realizowanych przez podległy personel;
odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją, monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej, dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie swoich kandydatur online za pośrednictwem linku:https://tiny.pl/9rtjf (Skopiuj lub wpisz podany link do wyszukiwarki).

Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne LUX MED - Wrocław
ul. Fabryczna 6
Wrocław, 53-609