Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka w Centrum Medycznym
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: do ustalenia

Centrum Medyczne Medix – to firma o ugruntowanej pozycji w sektorze usług medycznych. Przez ponad 25 lat istnienia zaufało nam tysiące pacjentów. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki obrazowej i ultrasonograficznej, Zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz ekspertów z różnych dziedzin medycyny. W związku z dynamicznym rozwojem centrum medycznego poszukujemy na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Zakres obowiązków

·       Praca w gabinecie zabiegowym (asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych)

·       Praca w punkcie pobrań

·       Wykonywanie badań EKG, spirometrii, asystowanie przy próbach wysiłkowych

·       Zakładanie holtera EKG, RR

·       Sterylizacja narzędzi chirurgicznych

·       Współpraca z lekarzami specjalistami

·       Przygotowanie pacjenta do badań tomografii komputerowej z kontrastem

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie medyczne
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Ukończone kursy specjalistyczne, np.  EKG, spirometrii, RKO
  • Dobra znajomość komputera
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w szpitalu
  • Mile widziany ukończony kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwo ratunkowego lub anestezjologii i intensywnej terapii

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat lub 1/2 , w godzinach 8:00 – 19:00 (do ustalenia)
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielność

Prosimy o przesłanie CV

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne Medix
Pl. Hirszfelda 16-17
Wrocław, 53-413