Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka w Centrum Medycznym
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 54 zł/h

Centrum Medyczne Medix – to firma o ugruntowanej pozycji w sektorze usług medycznych. Przez ponad 25 lat istnienia zaufało nam tysiące pacjentów. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki obrazowej i ultrasonograficznej, Zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz ekspertów z różnych dziedzin medycyny. W związku z dynamicznym rozwojem centrum medycznego poszukujemy na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Zakres obowiązków

  • Praca w gabinecie zabiegowym (asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych)
  • Praca w punkcie pobrań
  • Wykonywanie badań EKG, spirometrii, asystowanie przy próbach wysiłkowych
  • Zakładanie holtera EKG, RR
  • Sterylizacja narzędzi chirurgicznych
  • Współpraca z lekarzami specjalistami
  • Przygotowanie pacjenta do badań tomografii komputerowej z kontrastem

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie medyczne
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Ukończone kursy specjalistyczne, np. EKG, spirometrii, RKO
  • Dobra znajomość komputera
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w szpitalu
  • Mile widziany ukończony kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwo ratunkowego lub anestezjologii i intensywnej terapii

Oferujemy:

  • Praca w godzinach do ustalenia, między 7:30 a 19:00
  • dowolna forma zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielność

CV ze zdjęciem na adres: [email protected]

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne Medix
pl. Hirszfelda 16-17
Wrocław, 53-413