Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka kliniczna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: atrakcyjne

Opis pracy:

Oferujemy:
• Elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę o zlecenie lub kontrakt.
• Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na czas określony 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie

W zamian oczekujemy:
• Wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa i aktywnego prawa wykonywania zawodu
• Ukończonego kursu szczepień ochronnych
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy z dokumentacją medyczną
• Optymizmu, uśmiechu i chęci niesienia pomocy
• Znajomości języka angielskiego
• Doświadczenie w branży badań klinicznych będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
• Realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza
• Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową:

lub przesłanie swojego CV bezpośrednio na adres: [email protected]

Miejsce pracy:

Synexus Polska Sp. z o.o.
Gwiaździsta 66
Wrocław, 53-413