Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Oddziałowa / Pielęgniarz Oddziałowy
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 8500-10000

Dla naszego klienta, renomowanej sieci stacji dializ poszukujemy osoby na stanowisko Pielęgniarka Oddziałowa / Pielęgniarz Oddziałowy

Zadania:
• nadzór nad realizacją świadczeń medycznych
• ustalenie harmonogramu dializ i transportów
• organizacja pracy podległego zespołu
• rekrutacja pielęgniarek i personelu pomocniczego
• planowanie, nadzór oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych
• sporządzanie zamówień oraz nadzór nad zaopatrzeniem i magazynem stacji
• realizacja procedur medycznych
• realizowanie przyjętej przez firmę Polityki Jakości (ISO 9001:2008, ISO 14001:2004) oraz innych wytycznych
• podejmowanie niezbędnych działań zapewniających prawidłowe funkcjonowanie Jednostki Organizacyjnej
• współpraca z działem administracji w zakresie archiwizacji dokumentów
• współpraca z Biurem Medycznym, Dyrektorem Operacyjnym i innymi działami firmy w zależności od potrzeb
Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz
• średnie lub wyższe wykształcenie pielęgniarskie
• szkolenie podyplomowe – kurs kwalifikacyjny z zakresu nefrologii i dializoterapii
• gotowość do podnoszenia kwalifikacji
• min 3-lata pracy na stanowisku pielęgniarki dializacyjnej
• podstawowa znajomość zasad organizacja pracy w placówkach medycznych
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych – predyspozycje do zarządzania zespołem
• obsługa komputera w biegłym stopniu
Dodatkowym atutem będzie:
• staż pracy na stanowisku pielęgniarki oddziałowej lub doświadczenie w zakresie zarzadzania zespołem

Oferta:
• praca bezpośrednio w placówce, w sektorze prywatnym
• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do realiów obecnego rynku pracy
• dogodna forma umowy – umowa o pracę lub kontrakt
• pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
• niezbędne narzędzia pracy
• opieka medyczna
• kursy, szkoleniowe

Miejsce pracy:

Manpower
Nowy Targ 3-11
Wrocław, 50-141