Pielęgniarka/Pielęgniarz – WROCLAW

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 4000 5000

Agencja zatrudnienia InCPraca.pl (nr licencji 11163) zatrudni PIELĘGNIARKĘ/ PIELĘGNIARZA

Marzysz o ciekawej pracy w zróżnicowanym środowisku? Chcesz rozwijać się zawodowo oraz podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to ta oferta pracy skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy ciekawą pracę w szpitalach w perle ziemi dolnośląskiej – stolicy województwa, Wrocławiu. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Polsce, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków :

Ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjenta, opieka nad hospitalizowanym pacjentem.

Realizacja zaleceń lekarskich.

Przygotowanie i zabezpieczenie ciągłości dystrybucji leków.

Realizowanie świadczeń pielęgniarskich terminowo i z należytą starannością.

Prowadzenie elektronicznej i papierowej dokumentacji medycznej wg obowiązujących procedur.

Gotowość do pracy zmianowej.

Wymagania:

Dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej.

Doświadczenie na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza (minimum 3-letnie w ciągu ostatnich 5 lat).

Komunikatywnej znajomości języka polskiego.

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie zasadnicze miesięczne brutto – 4000 zł – 5000 zł (dodatki za pracę w nocy i święta).

Oferujemy:

załatwienie wszelkich formalności dotyczących legalności pobytu i możliwości pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz w Polsce.

pomoc związaną z przybyciem do Polski oraz zakwaterowaniem

Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.

Przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na pacjencie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

Miejsce pracy:

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY
BOROWSKA 213
WROCLAW, 50-556