Pielęgniarka/Pielęgniarz – Żerniki Wrocławskie

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5500-7500

Opis pracy:

Twój zakres obowiązków

Opieka nad pacjentami, w tym monitorowanie ich stanu zdrowia i wykonywanie procedur medycznych.

Administrowanie leków i wykonywanie innych procedur medycznych zgodnie z wytycznymi.

Prowadzenie dokumentacji medycznej i zachowanie poufności informacji

Udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom, dostarczanie informacji i edukacja na temat opieki zdrowotnej oferowanej przez naszą klinikę

Nasze wymagania

Aktualne prawo do wykonywania zawodu

Przestrzegania obowiązujących procedur obowiązujących w branży medycznej

Pasja widoczna w wykonywanej pracy i wysoka kultura osobista

Doskonałe umiejętności interpersonalne i empatia wobec pacjentów, otwartości na ludzi z różnych kultur

Dobrej obsługi komputera

Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności zawodowych.

To oferujemy

Współpracę w ramach Umowy o pracę, umowy zlecenie lub kontraktu B2B to Ty wybierasz;

Jeśli wybierzesz umowę B2B oferujemy również płatne dni wolne 26 w skali roku

Współpracę w przyjaznym gronie profesjonalistów z nastawieniem na pracę zespołową

Pracę w systemie zmianowym

Wynagrodzenie odpowiadające Twoim kompetencjom, poszerzone o system premiowy

Zniżki na zabiegi medyczne i wellness w IMC,

Bezpłatne porady wykwalifikowanego personelu medycznego dotyczące Ciebie i Twoich najbliższych

Preferencyjne ceny zdrowych posiłków w IMC w czasie Twojej pracy

Zdrowe napoje zimne i gorące

Spotkania i wyjazdy na eventy integracyjne

Dostęp do bazy wiedzy na temat zdrowia

Atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania

Pracę w pięknym miejscu o zrównoważonym rozwoju

O nas

Jesteśmy zespołem IMC Centrum Zdrowia, które od ponad 10 lat skupia się na długofalowym rozwiązaniu problemów zdrowotnych w duchu medycyny holistycznej z wykorzystaniem skutecznych i naturalnych metod odżywiania, ćwiczeń, zarządzania stresem, fitoterapii i modyfikacji stylu życia. Centrum znajduje się na południowych obrzeżach Wrocławia i składa się ze strefy medycznej, strefy wellness, strefy restauracyjnej oraz strefy hotelowej i bazuje na wiedzy i standardach z przodujących światowych ośrodków. Naszą misją jest całościowe i zindywidualizowane podejście do pielęgnacji, profilaktyki i leczenia na każdym etapie życia. Dołącz do nas!

Miejsce pracy:

Centrum IMC
Strzelińska 41
Żerniki Wrocławskie, 55-010