Pielęgniarka/Pielęgniarz – Zielona Góra

Nazwa stanowiska: Absolwent/Absolwentka pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5350-6400 pln brutto/msc

Opis pracy:

Opis stanowiska:

  • Start(at)Synevo.pl jest to program skierowany do Absolwentów kierunków medycznych, którzy dopiero rozpoczną pracę w zawodzie.

Wymagania:

  • Absolwent/Absolwentka pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego bądź analityki medycznej;
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Chęć do rozwoju i dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie do zawodu pod opieką Mentora;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);
  • Szkolenia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu procedur medycznych oraz obsługi Pacjenta w Punktach Pobrań;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna / karta Multisport, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.​

Miejsce pracy:

Synevo Sp. z o.o.
Zielona Góra, -