Pielęgniarka/Pielęgniarz – Żory

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka instrumentariuszka / pielęgniarz instrumentariusz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 5 775,78 zł brutto

Opis pracy:

Zakres obowiązków:
• praca na bloku operacyjnym
• przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów
• instrumentowanie podczas zabiegów operacyjnych
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
• dbałość o powierzony sprzęt, sterylizacja oraz dezynfekcja narzędzi

Wymagania:
• wykształcenie wyższe pielęgniarskie
• doświadczenie w pracy przy zabiegach ortopedycznych będzie dodatkowym atutem
• specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
• szczepienie przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
• zdolność do empatycznego reagowania na potrzeby Pacjentów
• zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
• samodzielność w działaniu oraz chęć nabywania praktycznej wiedzy
• gotowość do pracy zmianowej

Miejsce pracy:

Scanmed Sport Sp. z o.o.
ul. Bankowa 2
Żory, 44-240