Pielęgniarka/Pielęgniarz – Żywiec

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarz/la oddział neurologiczny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa kontraktowa
Wynagrodzenie: Według rozporządzenia

Opis pracy:

Zakres obowiązków
• Postępowanie zgodnie z procedurami wewnątrzszpitalnymi w zakresie opieki nad pacjentami;
• Praca w nowopowstającym oddziale neurologicznym;
• Systematyczne prowadzenie dokumentacji.

Wymagania
• Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Znajomość obsługi komputera;
• Mile widziane doświadczenie pracy na oddziale neurologicznym.

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku;
• Stabilne zatrudnienie.

Kontakt:
Tel.: 696 929 024, [email protected]

Miejsce pracy:

ICZ Healthcare Sp. z o.o. Szpital Żywiec
Ul. Pola Lisickich 80
Żywiec , 34-300