Pielęgniarka/Pielęgniarz – Żywiec

Nazwa stanowiska: Specjalista pielęgniarstwa pediatrycznego Szpital Żywiec
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 3800 zł do 5400 zł brutto

SZPITAL ŻYWIEC ZATRUDNI PIELĘGNIARZA/KĘ NA ODDZIALE PEDIATRYCZNYM

Zakres obowiązków
• Postępowanie zgodnie z procedurami wewnątrzszpitalnymi w zakresie opieki nad pacjentami;
• Praca na oddziale pediatrycznym;
• Systematyczne prowadzenie dokumentacji.

Wymagania
• Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Znajomość obsługi komputera;
• Mile widziane doświadczenie pracy na oddziale pediatrycznym.

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pracę w szpitalu z nowoczesną infrastrukturą;
• Stabilne zatrudnienie.

Kontakt:
Tel.: 696 929 024, [email protected]

Miejsce pracy:

ICZ Healthcare Sp. z o.o. Szpital Żywiec
Pola Lisickich 80
Żywiec, 43-300