Pielęgniarka/Pielęgniarz – Żywiec

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/pielęgniarz oddział chirurgii ogólnej i onkoloigcznej
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 3800-5400

Szpital Żywiec to nowoczesna placówka medyczna prowadzona przez firmę InterHealth Canada. Poza oddziałami szpitalnymi oferuje usługi w poradniach specjalistycznych, pracowniach diagnostycznych oraz centrum rehabilitacji.

Szpital Żywiec, największy pracodawca z branży medycznej na Żywiecczyźnie, poszukuje kandydatów na stanowisko: pielęgniarz / pielęgniarka na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej.

SZPITAL ŻYWIEC – PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ I ONKOLOGICZNEJ

Wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane doświadczenie pracy na oddziale chirurgii;
  • Mile widziana specjalizacja w zakresie chirurgii.

Zakres obowiązków

  • Postępowanie zgodnie z procedurami wewnątrzszpitalnymi w zakresie opieki nad pacjentami;
  • Praca na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej;
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dowolna forma zatrudnienia;
  • Stabilne zatrudnienie.

Kontakt:

Tel.: 696 929 024, [email protected]

Miejsce pracy:

ICZ Healthcare Sp. z o.o. Szpital Żywiec
Pola Lisickich 80
Żywiec, 43-300