Pielęgniarka/Pielęgniarz – Poznań

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Rejestratorka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków: •pobieranie krwi (u dorosłych, noworodków oraz dzieci) •nadzór nad odpowiednim przechowywaniem materiału biologicznego w gabinecie zabiegowym; •dbałość o właściwe wyposażenie gabinetu zabiegowego; •prowadzenie Rejestracji i nadzór nad dokumentacją pacjenta tzn.: •wpisywanie do elektronicznej bazy danych, •prowadzenie ksiąg i zapisów wymaganych przez NFZ i założenie kartoteki, •przygotowywanie kserokopii dotychczasowej dokumentacji pacjenta; •prowadzenie dziennika korespondencji i wysyłanie korespondencji do pacjentów; •zaopatrywanie i nadzór nad materiałami, sprzętem biurowym i komputerowym Poradni Genetycznej; •wykonywanie innych poleceń służbowych Kierownika NZOZ-u „Centrum Genetyki Medycznej”. Wymagania: •biegła obsługa programów komputerowych stosowanych w rejestracji (np. Eskulap) •punktualność, sumienność i rzetelność •dobra organizacja własnej pracy •uprzejmość i życzliw

Miejsce pracy:

NZOZ Centrum Genetyki Medycznej
Grudzieniec 4
Poznań, 60-601