Pielęgniarka/Pielęgniarz – Szczecin

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków: • Efektywna współpraca ze środowiskiem Pielęgniarskim i Decyzyjnym w powierzonych Instytucjach. • Realizacja programów edukacyjnych dla środowiska Pielęgniarskiego. • Wykonywanie planów sprzedaży oraz dystrybucji we współpracy z rynkiem medycznym i opieki zdrowotnej. • Tworzenie nowego biznesu poprzez pozyskiwanie Klientów. • Kreowanie i utrzymywanie bardzo dobrych stosunków z Klientami firmy. Wymagania: • Wykształcenie o profilu medycznym (pielęgniarskie, położnictwo). • Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarskim lub położniczym ( min. 1 rok). • Mile widziane umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, prezentacyjne i organizacji pracy. • Umiejętność analizy i interpretacji danych liczbowych. • Czynne prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Medical People
ul. Arkońska 12
Szczecin, 71-446