Pielęgniarka/Pielęgniarz – Toruń

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka diabetologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie:

Opis pracy:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– kompleksowa edukacja zdrowotna pacjentów oraz ich rodzin w obszarze diabetologii,
– poszerzanie wiedzy pacjentów w zakresie zachowań prozdrowotnych,
– kształtowanie umiejętności posługiwania się sprzętem medycznym, tj. glukometry, systemy – monitorowania glikemii, wstrzykiwacze, osobiste pompy insulinowe, wykonywanie iniekcji, wymiana wkłuć,
– prowadzenia poradnictwa w procesie leczenia diabetologicznego.

NASZE WYMAGANIA:
– chęć kształcenia się w charakterze pielęgniarki diabetologicznej,
– nastawienie na zaspokojenie potrzeb pacjenta,
– doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki diabetologicznej,
– umiejętność pracy w zespole,
– wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej.

TO OFERUJEMY:
– zatrudnienie na zasadach umowy o pracę lub cywilno-prawnej (kontraktu),
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– praca w zespole wysokiej klasy lekarzy,
– możliwość doskonalenia i dalszego rozwoju w obszarze swojej specjalizacji.

Miejsce pracy:

TZMO SA - Szpital Specjalistyczny Matopat
Storczykowa 8/10
Toruń, 87-100