Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Operacyjna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: do negocjacji

Opis pracy:

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz ukończony kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa chirurgicznego lub specjalizację z pielęgniarstwa operacyjnego,
  • posiadasz doświadczenie w chirurgii ogólnej, ginekologii, laryngologii lub ortopedii – mile widziane,
  • posiadasz doświadczenie w samodzielnej pracy na Bloku Operacyjnym.

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • pracę na wielospecjalistycznym Bloku Operacyjnym Szpitala Medicover,
  • współpracę z innymi specjalistami w opiece nad Pacjentem.

Nasza oferta w pigułce:

  • elastyczny grafik, praca w 12-godzinny system pracy,
  • dodatek NFZ,
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę. kontraktu gospodarczego lub umowę zlecenie,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • atrakcyjne warunki socjalne,
  • jasna ścieżka rozwoju,
  • praca w przyjaznym zespole, gdzie aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa

Miejsce pracy:

Medicover Sp. z o. o.
al. Rzeczypospolitej 5
Warszawa, 02-972