Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Z-ca Kierownika Działu Pielęgniarskiego
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: Miesięczne

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy Al. Jerozolimskich 65/79 w Warszawie (Śródmieście)

Oferujemy:
pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
wolne niedziele i święta;
duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
niezbędne narzędzia do pracy;
dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu „Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED”;
miłą i przyjazną atmosferę.

Oczekiwania:
wykształcenie min. licencjackie wraz z tytułem specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, bądź organizacji i zarzadzania – preferowane wyższe magisterskie w zakresie pielęgniarstwa lub położnictwa,
co najmniej 3-letnie doświadczenie w zawodzie na stanowisku kierowniczym;
dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
mile widziana znajomość języka angielskiego

Główne zadania:
zarządzanie podczas nieobecności kierownika personelem pielęgniarskim, odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu,
udział przy rekrutacji i szkoleniu pracowników/ współpracowników, nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń medycznych realizowanych przez podległy personel,
odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją, monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej, dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie swoich kandydatur online za pośrednictwem linku: https://tiny.pl/9xmp1 (Skopiuj i wpisz podany link do wyszukiwarki).

Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne LUX MED
Al. Jerozolimskie 65/79
Warszawa, 00-697