Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz -Instrumentariuszka/Instrumentariusz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis pracy:

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
-posiadasz ukończony kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa chirurgicznego lub specjalizację z pielęgniarstwa operacyjnego,
-posiadasz doświadczenie w chirurgii ogólnej, ginekologii, laryngologii lub ortopedii – mile widziane,
-posiadasz doświadczenie w samodzielnej pracy na Bloku Operacyjnym.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
-pracę na wielospecjalistycznym Bloku Operacyjnym Szpitala Medicover,
-współpracę z innymi specjalistami w opiece nad Pacjentem.

Nasza oferta w pigułce:
-elastyczny grafik, praca w 12-godzinny system pracy,
-dodatek NFZ,
-zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie,
-przejrzysty zakres obowiązków,
-atrakcyjne warunki socjalne,
-jasna ścieżka rozwoju,
p-raca w przyjaznym zespole, gdzie aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Wystarczy, że wejdziesz w link i wypełnisz formularz: https://tiny.pl/9trzh

Szpital Medicover
Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa

Miejsce pracy:

Medicover
Al. Rzeczypospolitej 5
Warszawa, 02-972