Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wejherowo

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: -

Opis pracy:

Do Twoich obowiązków należeć będzie

obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowanie materiału biologicznego,
przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa,
współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

wykształcenie uprawniające do pobierania materiału biologicznego/Prawo Wykonywania Zawodu,
doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
znajomość obsługi komputera,
chęć zdobywania nowej wiedzy,
umiejętność współpracy w Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

forma umowy: zlecenie, kontrakt, umowa o pracę – do ustalenia
praca od poniedziałku do piątku od 7.00-12.00
karta MULTISPORT,
szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
swobodną atmosferę i pracę w zgranym Zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] lub aplikację za pomocą linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=831ce8d8189d43a18dad65cd67665d89

Miejsce pracy:

Laboratoria Medyczne Bruss (Grupa ALAB)
Wejherowo, 84-200