Pielęgniarka/Pielęgniarz – Zabrze

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Położna - Łowicz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: stałe/godzinowe

badaj.to Sp. z o.o. czyli Śląskie Laboratoria Analityczne to renomowana firma, działająca na rynku od 1991 roku, współpracująca z ponad 400 współpracownikami i posiadająca swoje placówki w blisko 90 lokalizacjach.
Świadczymy profesjonalne usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego oferując im wsparcie a także wysoką jakość, dokładność i rzetelność wydawanych wyników.
W naszej firmie pracują zarówno doświadczone pielęgniarki i położne, których stałym miejscem pracy są szpitale i poradnie, a także niezawodni w każdej sytuacji ratownicy medyczni, diagności czy analitycy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i nabytymi umiejętnościami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pielęgniarka, położna, ratownik medyczny lub technik analityk

Zakres obowiązków:

• pobieranie krwi w nowoczesnym punkcie pobrań
• rejestracja pacjentów
• dbałość o profesjonalną obsługę pacjenta

Wymagamy:
• wykształcenia kierunkowego
• doświadczenia zawodowego przy pobieraniu materiału biologicznego
• znajomości obsługi komputera
• komunikatywności i miłego usposobienia
• skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań
• chęci do zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy:
• atrakcyjną, stałą stawkę wynagrodzenia + system premiowy
• elastyczne podejście – możesz pracować 5 lub 6 dni w tygodniu ale chętnie podejmiemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza
• zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich
• profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
• korzystną dla Ciebie formę zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt
• przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
• dofinansowanie do karty Multisport

Miejsce pracy:

badaj.to Sp.zo.o
ul. Moniuszki 4
Zabrze, 41-807