Pielęgniarka/Pielęgniarz – Zielona Góra

Nazwa stanowiska: Pielęgniarz/Pielęgniarka w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 30-50 zł/h

W ramach nowopowołanej Fundacji Ekoenergetyki uruchamiamy projekt edukacyjny- Żłobek i Przedszkole Niepubliczne Ekolucky. To placówka ekologiczno – językowa z ciekawym oraz nowoczesnym programem zajęć. Naszym wyróżnikiem w ofercie będzie promowanie postaw proekologicznych przy zrównoważonym rozwoju technologicznym najmłodszych. Wszystko odbywać się będzie w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych salach dydaktycznych. Nasze priorytety to indywidualne podejście do rozwoju i talentów dziecka, troskliwa oraz profesjonalna opieka, a także wsparcie specjalistów, min. psychologa, logopedy, rehabilitanta.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarz/pielęgniarka w żłobku i przedszkolu

Opis stanowiska:

· współpraca z nauczycielami, opiekunami i rodzicami dotycząca zdrowia i prawidłowego rozwoju dzieci;

· opieka pielęgnacyjna i zdrowotna nad dziećmi;

· regularna kontrola stanu zdrowia oraz kondycji podopiecznych;

· regularne konsultacje z rodzicami i współpracownikami;

· współpraca z pozostałymi specjalistami, np. psychologiem, logopedą, rehabilitantem;

· reagowanie na niepokojące objawy ze strony zdrowia dziecka;

· udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej;

· prowadzenie wymaganej dokumentacji;

· prowadzenie analizy zachorowalności wśród dzieci;

· wsparcie firmy cateringowej w planowaniu jadłospisu;

· prowadzenie apteczki.

Profil kandydata:

· minimum 1 rok na stanowisku pielęgniarza/pielęgniarki;

· wykształcenie w zakresie pielęgniarstwa;

· znajomość prawa z obszaru zdrowia dzieci;

· doświadczenie w pracy z dziećmi od 1 roku do 6 lat;

· wysoki poziom komunikacji;

· duże zorientowanie na potrzeby dziecka;

· otwartość na współpracę.

Oferujemy:

· pracę w nowoczesnej placówce dydaktycznej;

· wsparcie doświadczonego Dyrektora;

· umowę o pracę na część etatu lub inną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, faktura);

· możliwość uczestnictwa w nowatorskich projektach z obszaru technologii i ekologii;

· nowoczesne wyposażenie i doskonałe warunki lokalowe- własny oddzielny gabinet pielęgniarski.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Ekoenergetyki z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Nowy Kisielin-A. Wysockiego 8, 66-002, Zielona Góra.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko pracy, na podstawie art. 22¹§1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320) oraz Pana/Pani zgody, w przypadku przekazania informacji dotyczących zdrowia, zgodnie z art. 9 ust. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

Dostęp do danych osobowych kandydatów mogą mieć podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa oraz upoważnieni pracownicy Administratora, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi na podstawie zawartych umów (podmioty przetwarzające, którymi mogą być dostawcy oprogramowania i dostawcy usług informatycznych).

Może Pan/Pani skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹§1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Proces rekrutacyjny jest prowadzony przez spółkę Ekoenergetyka-Polska S.A. na zlecenie Fundacji Ekoenergetyki.

Miejsce pracy:

Fundacja Ekoenergetyki
ul. Nowy Kisielin- Rozwojowa 10
Zielona Góra, 66-002