Położna – Gliwice

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna w żłobku
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: Do ustalenia

Opis pracy:

Twoje zadania:

  • obserwacja dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznego i stanu zdrowia
  • kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, rodziców i personelu żłobka
  • utrzymywanie kontaktów z rodzicami w zakresie problemów pielęgnacyjnych, udzielanie wskazówek i porad
  • prowadzenie dokumentacji medycznej związanej ze zdrowiem i higieną dziecka

Co jest potrzebne do pracy:

  • wykształcenie kierunkowe zgodnie z Ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (średnie medyczne w zawodzie położna, lub licencjat położnictwa, lub tytuł magistra położnictwa, oraz prawo wykonywania zawodu położnej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej)
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie położnej
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • pozytywny i serdeczny stosunek do dzieci
  • chęć do pracy w ramach większej społeczności – jesteśmy dużą organizacją
  • prawo jazdy kat.B

Co na Ciebie czeka w Krainie:

  • bardzo dobra atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, kompetencji i zaangażowania
  • stałą formę współpracy

Miejsce pracy:

Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.
Paderewskiego 56C
Gliwice, 44-105