Położna – Kamień

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5800 zł -6000 zł brutto

Opis pracy:

Centrum Medyczne Kinesis zatrudni POŁOŻNĄ

Pełen etat, forma zatrudnienia dowolna: umowa o pracę/samozatrudnienie

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego, nowoczesne miejsce pracy (klimatyzowane pomieszczenia, nowoczesny sprzęt, możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia), atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu, elastyczne godziny, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Zakres obowiązków:
-wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, cytologii,),
-współpraca z lekarzem ginekologiem,
-przygotowywanie pacjentek do badań lekarskich,
-opieka nad kobietami w ciąży i noworodkami,
-przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji medycznej pacjentek.

Wymagania:
-aktualne prawo wykonywania zawodu,
-punktualność,
-umiejętność pracy w zespole,
-dobra organizacja pracy,
-znajomość obsługi komputera,
-pozytywne i życzliwe nastawienie,
-otwartość.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 722 160 588

Do CV należy dołączyć klauzulę RODO:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko POŁOŻNEJ prowadzonej przez Centrum Medyczne Kinesis Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne Kinesis Sp. z o.o.
Kamień 313
Kamień, 36-053

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Anna Żelazowska
Telefon: 722160588
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://cmkinesis.pl/