Położna – Katowice

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: do ustalenia

EMC Silesia sp. z o.o. prowadzi Przychodnię EMC Silesia oraz Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II w Katowicach. Placówka realizuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnych porad specjalistycznych, szpitalne pobyty diagnostyczne i rehabilitacyjne dla kilku tysięcy osób starszych rocznie. Spółka EMC Silesia sp. z o.o. współtworzy Grupę Kapitałową EMC Instytut Medyczny SA (więcej na katowice.emc-sa.pl).

EMC Silesia Sp. z o.o.
(Przychodnia EMC Silesia)
zatrudni pracownika na stanowisko:

POŁOŻNA POZ – umowa cywilno-prawna

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu w zawodzie położnej
  • mobilność
  • wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres zadań:

  • planowanie i realizacja pielęgnacyjnej opieki położniczo-neonatologiczno-ginekologicznej w ramach Poradni POZ, w tym objęcie opieką noworodka i matki w czasie trwającego połogu poprzez realizację wizyt patronażowych w środowisku
  • samodzielne planowanie czasu realizacji zadań w środowisku w oparciu o informacje przekazane przez koordynatora przychodni i pielęgniarkę koordynującą
  • prowadzenie dokumentacji medycznej udzielnych świadczeń
  • raportowanie udzielanych świadczeń

Oferujemy:

  • średnio do 15 wizyt patronażowych w miesiącu (na podstawie dotychczasowych doświadczeń)
  • możliwość rozwoju świadczeń udzielanych przez położną stacjonarnie
  • współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • wyposażenie w sprzęt mobilny wspomagający realizację wizyt,
  • wynagrodzenie ryczałtowe,
  • pracę w stabilnie rozwijającej się placówce medycznej, w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty (CV) prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres [email protected] lub składać w wersji papierowej w sekretariacie Spółki – ul. Morawa 31, Katowice, budynek A, IIp. Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 204 91 06.

Miejsce pracy:

EMC Silesia Sp. zo.o.
ul. Morawa 31
Katowice, 40-353