Położna – Katowice

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna środowiskowa
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 5775,78 zł brutto (wg. siatki płac, umowa o pracę/ pełen etat)

Opis pracy:

ŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA KOBIETY Sp. z o. o. W KATOWICACH

PRYWATNE CENTRUM MEDYCZNE

Obecnie w związku z rozwojem Śląskiego Centrum Zdrowia Kobiety Sp. z o. o. w Katowicach Prywatne Centrum Medyczne zlokalizowanego przy ul. Kotlarza 6 poszukujemy osoby na stanowisko: Położna środowiskowa.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie wizyt domowych,
  • rejestracja pacjentek w poradni ginekologicznej,
  • opieka nad pacjentem,
  • obsługa informacyjna pacjenta w zakresie koniecznym do sprawowania opieki medycznej,
  • kompletowanie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • przygotowywanie gabinetów lekarskich,
  • współpraca z personelem lekarskim i administracyjnym.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie: magister położnictwa,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • znajomość obsługi komputera,
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, życzliwość.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę, B2B bądź umowy cywilno-prawnej,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, cenisz sobie ciągły rozwój, a ponad wszystko lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi skontaktuj się z nami i prześlij swoją aplikację na adres mailowy: [email protected].

ŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA KOBIETY Sp. z o. o. W KATOWICACH PRYWATNE CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kotlarza 6
Katowice, 40-139